WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Referencje Lidia Migalska Paweł Marszałek

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Wojciechowi za udaną i miłą współpracę. Wykonując kapitalny remont naszego mieszkania wykazał się pełnym profesjonalizmem i uczciwością. Szczególnie ten drugi element był dla nas wyjątkowo istotny. Podczas całego remontu, spokojnie pracowaliśmy i zajmowaliśmy się innymi sprawami, mając pewność, że nasze nowe mieszkanie będzie wyglądało tak jak to sobie wymarzyliśmy. Na każdym etapie prac mogliśmy liczyć na wsparcie Pana Wojciecha. Na bieżąco byliśmy informowani o postępie prac, a jeśli pojawił się jakikolwiek problem, omawiano go z nami i przedstawiano najkorzystniejsze rozwiązanie.
Również czas w jakim wykonany został remont oraz doskonały efekt, świadczy o wysokich kwalifikacjach i pracowitości. Biorąc pod uwagę koszmarny stan mieszkania przed przystąpieniem do prac, były one prowadzone sprawnie i szybko, ale bez uszczerbku na jakości.
Usługi Pana Wojciecha polecamy każdemu, kto planuje większe prace remontowe, jak i tym, którzy dokonują jedynie niewielkich zmian wystroju.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności.

 

Lidia Migalska Paweł Marszałek
Ul. Św. Floriana 8/5
60-856 Poznań
tel. 501 430 997

 

Wojciech Goslinski - referencje - Lidia Migalska Pawel Marszalek

Oceń artykuł