WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Tapetowanie

Położymy dowolny rodzaj tapety, w tym całą gamę fototapet!

Służymy pomocą przy wyborze właściwej tapety, względy wizualne tj. estetyczne należy tutaj pogodzić z funkcjonalnością, gdyż sposób użytkowania pomieszczenia oraz jakość powierzchni ściany determinują, jaką mamy wybrać tapetę, a więc dekorację do naszego wnętrza. Powierzchnie ścian przygotowujemy odpowiednio do konkretnego rodzaju tapety, mogą to być wyprawki szpachlarskie, gładzenie całej powierzchni i gruntowanie.
Tapety cechuje przede wszystkim różnorodność wzorów, kolorów czy faktur ale też rodzajów i idąca za tym różna charakterystyka tapet i technologia przyklejania, z którą doskonale sobie radzimy. Wymienić tutaj należy m.in. tapety papierowe czy winylowe na podkładzie papierowym, fototapety oraz flizelinowe tj. na podkładzie z flizeliny (włókniny syntetycznej), te ostatnie przodują pod względem technologicznym, posiadając wysoką jakość przekładającą się na bezproblemowe nakładanie oraz na najlepszy efekt dekoracyjny, z tego tytułu są dziś najpopularniejsze, wypierając tapety na podkładzie papierowym. Istnieją także kolekcje autorskie, posiadające wyszukane, unikatowe wzornictwo, należą one jednak do grupy tapet ekskluzywnych.

 

Sposób na oryginalne wnętrze

Każdy z nas marzy o pięknym i niezwykłym wnętrzu, które powinno zaskakiwać i przyciągać wzrok. Taki efekt możemy osiągnąć stosując nietypowe rozwiązania aranżacyjne. Idealny sposób na niepowtarzalne wnętrze to połączenie ścian wytapetowanych tapetami dekoracyjnymi ze ścianami wymalowanymi. Wnętrze nabierze dzięki nim wyrazu i olśni oryginalnością. Tapety zaskakują różnorodnością wzorów i faktur, które można łączyć z odpowiednimi farbami w różnych kolorach, co pozwala za każdym razem osiągnąć nowy, unikalny efekt wykończeniowy i strukturę ściany. Dzięki wysokiej wytrzymałości tapety, ściany będą odporne na zabrudzenia i wyglądać stylowo przez długie lata. Ze względu na swoje właściwości, tapety dekoracyjne doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach, ale również w pomieszczeniach biurowych, czy obiektach handlowych. Dzięki różnorodności wzorów i możliwości malowania powierzchni odpowiednimi farbami w dowolnym kolorze, każdemu wnętrzu nadadzą indywidualny charakter.

 

Zapraszam do lektury publikacji w naszym poradniku remontowym:

Tapety