WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:
Zakres usług - mieszkanie pod klucz poznań

Galeria realizacji

Aranżacje inspiracje

Poradnik remontowy

Najnowsze Porady Remontowe

Wycena wykończenia mieszkania / umowa online a weryfikacja prac na miejscu.
Ciasna i klaustrofobiczna łazienka – jak ją powiększyć, fizycznie, optycznie?
Jakim materiałem wykończyć podłogę balkonu, tarasu?
Odchodząca od ściany powłoka malarska – jak temu zaradzić?
Wsparcie projektanta, firmy remontowej – aspekt logistyczny, techniczny.
Gotowy projekt domu jednorodzinnego – co można w nim udoskonalić / poprawić?


EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI 2019/2020

Certyfikat został wydany i zweryfikowany dla firmy Wojciech Gośliński NIP: 7811011455

Niniejszy laureat jest aktywnym uczestnikiem programu ELW 2019/2020 EUROPEJSKI LAUR WIARYGODNOŚCI.

Laureat spełnia wszelkie wymogi proceduralne ujęte w regulaminie ELW 2019/2020, gdzie m.in. wykazuje się nieskazitelną etyką biznesową, legitymuje się wzorowym kontaktem z kontrahentami, reguluje wszelkie zobowiązania terminowo, posiada wdrożone mechanizmy ochrony danych osobowych zgodnie zobowiązującym prawem unijnym RODO z późniejszymi zmianami.

Przedsiębiorstwa w programie ELW 2019/2020 są rekomendowane przez Międzynarodowe Centrum Certyfikacji ICCES L.L.C.

 

Polski Orzeł Biznesu w kategorii osobowość roku 2019 Wojciech Gośliński

 

Zaświadczamy, że niniejszy uczestnik zdobył w ramach programu POB – Polski Orzeł Biznesu tytuł OSOBOWOŚĆ ROKU 2019.

Powyższy tytuł przyznawany jest tylko osobom legitymizującym się najwyższymi zasadami etycznymi oraz wybitnymi osiągnięciami i zasługami na rzecz rozwoju swego przedsiębiorstwa.

Zdobywca certyfikatu wykazuje się nie tylko dużą dbałością o firmę ale również o swoich pracowników, dzięki czemu jest wzorem godnym naśladowania.

Osobowość Roku reprezentuje przedsiębiorstwo nowoczesne, bezpieczne oraz konkurencyjne, posiadające międzynarodowe referencje jakości produktów i świadczonych usług.

 

Certyfikat Sprawdzona Firma 2019 / 2020

Polska Grupa Certyfikująca rekomenduje firmę Firma Remontowa Wojciech Gośliński jako sprawdzonego przedsiębiorcę w oparciu/na podstawie wymogów Sprawdzona Firma.

 

Aleksander Podżorski                                                                                                                                                                Poznań, 10.09.2018
M: 501 179 245
E: aleksander.podzorski@o2.pl

 

Świadectwo z wykonania prac remontowych – wykończeniowych.

 

Z przyjemnością wystawiam pozytywną rekomendację Panu Wojciechowi Goślińskiemu, który przeprowadził w moim nowym mieszkaniu prace wykończeniowe pod klucz.
Pracując w branży budowlanej, znam na wylot kruczki i technologie w szeroko pojmowanej wykończeniówce, zatem hipotetycznie mógłbym być trudnym klientem dla najętej przeze mnie firmy od wykończeń mieszkań, zwracając uwagę na najmniejsze niedociągnięcie, którego nie zauważyłby laik, niemniej jednak w przypadku współpracy z firmą pana Wojtka okazało się to niepotrzebne, gdyż jego ekipa wie czym jest etos pracy, mogłem przy tym liczyć na doradztwo i być spokojnym o termin.
Szczególnie doceniam wykończenie łazienki w każdym detalu, która będąc wizytówką mieszkania, jest też poniekąd świadectwem kunsztu firmy remontowej pana Wojciecha.

 

Z poważaniem

Aleksander Podżorski

 

 

Firma Pana Wojciecha Goślińskiego pod koniec sierpnia 2010 roku wykonywała remont pomieszczeń biurowych.
Prace te były wykonywane szybko, dobrze i profesjonalnie.
Od rzetelnej kalkulacji kosztów, która nie uległa zmianie, po bardzo dobrą koordynację prac oraz zaangażowanie i punktualność.
Firma ta jest godna polecenia.

 

Biuro Rachunkowe
Małgorzata Szelerska
Ul. R. Strzałkowskiego 1/12
60-854 Poznań
tel. 507 126 600

 

Wojciech Goslinski - referencje - Malgorzata Szelerska

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma p. Wojciecha Goślińskiego wzbudziła nasze zaufanie wykonując po raz kolejny dla naszej firmy m.in. prace malarskie, hydrauliczne. Mogliśmy liczyć na doradztwo, rzetelne kalkulacje kosztów, terminowość i sprawnie przeprowadzone prace nie utrudniające nam naszej działalności.

 

Polecamy usługi p. Goślińskiego, jako osoby kompetentnej i słownej.

 

KZWS
Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Stary Rynek 38/39
61-772 Poznań
+ 48 (0) 618515766

 

Wojciech Goslinski - referencje - KZWS

Firma remontowa reprezentowana przez p. Wojciecha Goślińskiego była kilkukrotnie w 2009 roku wykonawcą remontu pomieszczeń biurowych w naszej firmie, które zostały wykonane w sposób sprawny, rzetelny oraz terminowy. Pan Gośliński wykazał się dobrą koordynacją prac, dużym zaangażowaniem w wykonywane zadania jak i fachowością w swojej branży.

 

Sort spółka z o.o.
Ul. Starołęcka 18
61-361 Poznań
tel. 61 652 08 50

 

Wojciech Goslinski - referencje - Sort

Z przyjemnością stwierdzamy, że Firma Pana Wojciecha Goślińskiego jest firmą godną polecenia.

 

Korzystaliśmy z usług Pana W. Goślińskiego kilkakrotnie w ciągu ostatnich pięciu lat. Prace wykonane były zawsze z dużą starannością, nie powodowały dezorganizacji w naszej podstawowej działalności oraz terminowo.
Zawsze mogliśmy liczyć na fachową pomoc w doborze rodzaju farby i kolorów.

 

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi wykonywane przez firmę Pana Wojciecha Goślińskiego.

 

Bolesław Skorupski
Ul. Bąka 15
60-194 Poznań
tel. 601 704 811

 

Wojciech Goslinski - referencje - Boleslaw Skorupski

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Wojciechowi Goślińskiemu za wykonanie dla mnie wykończenia mieszkania, w zakres prac wchodziły między innymi:
– montaż sufitów podwieszanych z oświetleniem
– gładzie gipsowe z malowaniem
– kompleksowe remont łazienki
– kładzenie różnego rodzaju płytek ceramicznych
– kładzenie tapet
– układanie paneli podłogowych
oraz różne inne wymagane przeze mnie prace.

 

Cały remont przebiegł bardzo sprawnie, z pełną starannością. Pan Wojciech w każdym momencie służył wiedzą, profesjonalnym doradztwem (także w zakresie doboru odpowiednich materiałów do wykończenia wnętrz) i pomocą w rozwiązywaniu problemów. To dzięki tej firmie prace udało się zakończyć w terminie, a efekt końcowy jest więcej niż zadowalający.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu przyszłemu inwestorowi p. Wojtka, jako wykonawcę rzetelnego, sumiennego i starannego.

 

Kamila Malewska
PRINT-TECH
62-040 Puszczykowo
ul. Czarnieckiego 60a
tel. 501 335 099

 

Wojciech Goslinski - referencje - Kamila Malewska

W kwietniu 2014 Pan Wojciech Gośliński zobowiązał się do wykończenia naszego nowo kupionego mieszkania. W zakres prac wchodziło m.in. wyburzenie ściany, zmiany w rozprowadzeniu gniazdek elektrycznych, montaż lamp, prace malarskie oraz co najważniejsze i z czego jesteśmy najbardziej zadowoleni tj. przygotowanie łazienki, co wiązało się z położeniem płytek, instalacją urządzeń sanitarnych oraz mebli.
Podczas całego procesu pan Wojciech zasugerował nam wiele rzeczy, które teraz w już wykończonym mieszkaniu świetnie się sprawdzają, oraz służył fachową pomocą w wyborze materiałów.
Należy również zauważyć, że zarówno pan Wojciech, jak i specjaliści, którzy z nim współpracują wykazali się niesamowitą elastycznością jeżeli chodzi o terminy wykonywanych prac.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co zostało wykonane i śmiało możemy polecić pana Wojciecha każdemu, kto szuka prawdziwych specjalistów do wykończenia mieszkania.

 

Maciej Mach
Św. Czesława 7/9
61-575 Poznań
tel. 602 126 636

Wojciech-Goslinski-referencje-Maciej-Mach

Niniejszym pragnę polecić firmę Pana Wojciecha Goślińskiego jako wykonawcę godnego zaufania i w pełni profesjonalnego.

 

Firma Pana W. Goślińskiego wykonywała generalny remont naszego mieszkania, polegający między innymi na rozbiórce ścian, montażu ścianek działowych, szpachlowaniu, montażu zabudów g-k, montażu sufitów podwieszanych, położeniu instalacji elektrycznej, malowaniu (w tym tynkiem dekoracyjnym), układaniu płytek, kamienia oraz paneli oraz montażu elementów dodatkowych jak lampy, drzwi, kominek elektryczny, uchwyty tv.

 

Powyższe prace zostały wykonane we wskazanym terminie i należytą starannością. Pracownicy posiadają wymaganą wiedzę, umiejętności oraz odpowiedni sprzęt. W czasie wykonywania prac a zwłaszcza po ich zakończeniu w mieszkaniu panował ład i porządek. W każdej chwili można było liczyć także na fachowe doradztwo. Nie było żadnych problemów z wprowadzeniem zmian w realizowanym projekcie oraz z wykonaniem ewentualnych prac dodatkowych.

 

Stąd też bez obaw mogę polecić każdemu firmę Pana Goślińskiego.

 

Justyna Dajewska
Ul. Kozińskiego 4
62-030 Luboń
tel. 608 896 236

 

Wojciech-Goslinski-referencje-Justyna-Dajewska

Z usług Pana Wojciecha Goślińskiego korzystaliśmy wielokrotnie, przeprowadzał kapitalny remont naszego domku letniskowego (montaż płyt gipsowo-kartonowych, wymiana podłóg, malowanie wewnątrz i na zewnątrz, prace instalacyjne) oraz wykonywał prace malarskie w naszym mieszkaniu.
Pan Gośliński jest staranny, pracuje bardzo sprawnie i fachowo. To co cenimy w nim najbardziej to umiejętność radzenia sobie w sytuacjach nietypowych, które wymagają samodzielności, wyobraźni technicznej a jednocześnie zdrowego rozsądku i praktyki zawodowej.
Zawsze był człowiekiem słownym i punktualnym, a prace wykonywał terminowo. Możemy go zatem polecić osobom, które planują remont mieszkania, czy innego obiektu.

 

Ewa i Piotr Krzyżagórscy
Poznań ul. Wieżowa 73/13
Tel. 503 820 189

 

Wojciech Goslinski - referencje - Ewa i Piotr Krzyzagorscy

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Wojciechowi za udaną i miłą współpracę. Wykonując kapitalny remont naszego mieszkania wykazał się pełnym profesjonalizmem i uczciwością. Szczególnie ten drugi element był dla nas wyjątkowo istotny. Podczas całego remontu, spokojnie pracowaliśmy i zajmowaliśmy się innymi sprawami, mając pewność, że nasze nowe mieszkanie będzie wyglądało tak jak to sobie wymarzyliśmy. Na każdym etapie prac mogliśmy liczyć na wsparcie Pana Wojciecha. Na bieżąco byliśmy informowani o postępie prac, a jeśli pojawił się jakikolwiek problem, omawiano go z nami i przedstawiano najkorzystniejsze rozwiązanie.
Również czas w jakim wykonany został remont oraz doskonały efekt, świadczy o wysokich kwalifikacjach i pracowitości. Biorąc pod uwagę koszmarny stan mieszkania przed przystąpieniem do prac, były one prowadzone sprawnie i szybko, ale bez uszczerbku na jakości.
Usługi Pana Wojciecha polecamy każdemu, kto planuje większe prace remontowe, jak i tym, którzy dokonują jedynie niewielkich zmian wystroju.

 

Z wyrazami szacunku i wdzięczności.

 

Lidia Migalska Paweł Marszałek
Ul. Św. Floriana 8/5
60-856 Poznań
tel. 501 430 997

 

Wojciech Goslinski - referencje - Lidia Migalska Pawel Marszalek

Pan Wojciech Gośliński wykonał w moim mieszkaniu generalny remont wraz z wymianą i modernizacją instalacji elektrycznej, sanitarnej, grzewczej i gazowej oraz kompleksowym wykończeniem łazienki i pozostałych pomieszczeń, były to m.in. prace glazurnicze, szpachlarskie, położenie podłóg, montaż drzwi. Pan Gośliński zajął się dostarczeniem wszelkich materiałów budowlanych, instalacyjnych (grzejników, pieca), skorzystałem też z jego doradztwa podczas wybierania sprzętów do łazienki, płytek, podłóg etc., nadzorowanie ich dostawy zleciłem również jemu, ponadto jestem wdzięczny za wykonanie szafy wnękowej i innych elementów z płyty meblowej przez współpracującą firmę stolarską.

 

Godnym podkreślenia pozostaje fakt, iż kiepski stan budynku w żaden sposób nie przeszkodził p. Goślińskiemu w tym, aby remont został przeprowadzony sprawnie i starannie oraz w przewidzianym w umowie terminie. Wysoka jakość prac w pełni odpowiada wynagrodzeniu za usługę, ceny prac ujętych w klarownie sporządzonym kosztorysie przed wykonawczym nie zmieniły się po ich zakończeniu.

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę wszystkim zainteresowanym przeprowadzeniem remontu mieszkania, a wymagającym terminowej i wysokiej jakości usługi, polecić pana Wojciecha Goślińskiego, jako dobrze zorganizowanego, rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.

 

Krzysztof Jesionowski
Ul. Szamotulska 43/28
60-365 Poznań
tel. 601 720 939

 

Wojciech Goslinski - referencje - Krzysztof Jesionowski

Portal firmy.net przyznał Firmie remontowej Wojciech Gośliński certyfikat “Firma Przyjazna Internautom” za wysoki standard komunikacji z klientami w internecie oraz dopasowanie wizerunku do wymagań internautów. Szczególne uznanie za: kompletność i rzeczowość oferty, unikalne treści w prezentacji firmy, pozytywne opinie klientów.

 

Wojciech-Goslinski-opinie-firma-remontowa-certyfikat-firma-przyjazna-internautom

Firma remontowa Wojciech Gośliński uczestnicząc w badaniu przy użyciu rygorystycznego algorytmu, przeprowadzonym przez (internetowe) Centrum Badania Opinii Klientów, otrzymała certyfikat “Firma Godna Zaufania” za nienaganną jakość wykonywanych usług, profesjonalne podejście do klienta, rzetelność w prowadzeniu działalności biznesowej.

 

Wojciech-Goslinski-opinie-firma-remontowa-certyfikat-firma-godna-zaufania

Certyfikat przyznany przez Agencję “Certyfikat Uczciwości”, zajmującą się potwierdzaniem jakości usług, obsługi oraz produktów polskich firm.
Działalność firmy remontowej Wojciech Gośliński została pozytywnie oceniona przez Rejestr Państwowy, uczciwe działanie firmy potwierdzone zostało m.in. dzięki informacjom z Krajowego Rejestru Długów, Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Głównego Urzędu Statystycznego.

 

Wojciech-Goslinski-opinie-firma-remontowa-certyfikat-uczciwosci

Firma remontowa Wojciech Gośliński została zaproszona przez portal ofachowcach.pl do uczestnictwa w programie “Wzorowy Fachowiec” i po spełnieniu podstawowego kryterium, tj. wyróżniania się pozytywnymi opiniami, uzyskała poniższy certyfikat.

 

Wojciech-Goslinski-opinie-firma-remontowa-certyfikat-wzorowy-fachowiec

Firma remontowa Wojciech Gośliński uczestnicząc w ogólnopolskim Programie Wiarygodna Firma spełnia warunki określone w Kodeksie Dobrych Praktyk jako wiarygodny, transparentny i rzetelny partner biznesowy, regulujący terminowo swoje zobowiązania.

 

Wojciech-Goslinski-opinie-firma-remontowa-certyfikat-wiarygodna-firma