WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Wykończenia mieszkań pod klucz – Poznań

Są naszą pasją i specjalnością!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców usługi inwestujących w wykończenie poznańskiego mieszkania, domu czy wnętrz komercyjnych, ceniących sobie wygodę współpracy, komfort profesjonalnej obsługi przez jeden podmiot,  

mieszkanie pod klucz

szerokie doradztwo oraz kompleksowość wykonawstwa bazującego na kunszcie i etosie rzemieślniczej roboty, nasza firma remontowa oferuje wykończenia mieszkań pod klucz.

 

Począwszy od opcjonalnego przygotowania projektu aranżacji, przez szpachlowanie – gładzie gipsowe, malowanie, układanie płytek, paneli, drewnianych podłóg warstwowych, budowę sufitów, ścian działowych i wszelkich zabudów g-k, montaż drzwi, prace elektryczne, hydrauliczne, przeróbki instalacji c.o. czy gazowej, tapetowanie, cyklinowanie, dekorowanie ścian (beton architektoniczny, tynk i płytki strukturalne, cegiełka), po wykonanie mebli kuchennych pod wymiar i szaf wnękowych, wszelkich prac budowlanych wewnątrz remontowanych pomieszczeń, ale na życzenie również sztukaterii gipsowej, okien z montażem, schodów drewnianych.

 

Realizując mieszkanie pod klucz w Poznaniu czy okolicach, obsługa inwestora polega na wykorzystaniu zasobów naszych własnych fachowców, natomiast w kontekście wyspecjalizowanych usług, także sprawdzonych firm stale z nami współpracującymi, np. projektanta wnętrz, stolarza tworzącego zabudowy kuchenne i szafy wnękowe czy wytwórcę okien, schodów, koordynacja działań, całej obsługi klienta, spoczywa na naszych barkach, polega to na szczegółowym zaplanowaniu harmonogramu, kolejności wykonywania poszczególnych robót, opracowaniu merytorycznym i wizualnym, uzgadnianiu kwestii technicznych, estetycznych, designu wnętrz, wszystko w bieżącej konsultacji z odbiorcą usługi, który w wyniku współpracy z naszą firmą, otrzymuje mieszkanie pod klucz, a w opcji współpracy z naszą panią projektant, w pełni urządzone i wyposażone, do którego może się wprowadzać.

Korzystając z wariantu pełnego nadzoru wykonawczego, obsługa projektanta, to nie tylko konsultacje tyczące się designu oraz ergonomii, wizualizacje 3D, rysunki techniczne, ale też m.in. zaprojektowanie mebli, wyszukanie we współpracy z inwestorem i zajęcie się zamawianiem wszelkich materiałów i najdrobniejszych detali, sprzętów niezbędnych dla urządzenia wnętrz.
W przypadku działalności naszej firmy, wykończenia mieszkań pod klucz w Poznaniu dotyczyć mogą lokali nowych, deweloperskich albo z rynku wtórnego w różnym stanie technicznym, znajdujących się w budynkach jedno i wielorodzinnych postawionych w dowolnej technologii, zarówno wielkiej płyty czy budownictwa tradycyjnego, wszystkich tych, w których niezbędny będzie generalny remont poprzedzający wykończenie pod klucz, realizowane w wersji podstawowej, tj. standardowej albo według indywidualnej koncepcji lub projektu, z rozmaitymi wyszukanymi elementami.

Usługa renowacji dotyczyć może wówczas zużytej lub zniszczonej substancji lokalu; posadzek, tynków, okładzin ceramicznych, wszelkich instalacji, stolarki drzwiowej czy okiennej, w tego typu przedsięwzięciach, w ramach prac remontowych / budowlanych, wykorzystuje się technologie oraz materiały nie stosowane przy przygotowaniu do zamieszkania świeżo wybudowanego lokum, finalnie mające doprowadzić wnętrza do takiego stanu, jaki jest w nowym lokalu deweloperskim, co pozwoli na realizację wykończenia mieszkania pod klucz.

Naturalnie to inwestor decyduje jaki zakres prac powierzy do przeprowadzenia naszej firmie, część prac może zlecać niezależnym od nas wykonawcom, co nie wpłynie w żaden sposób in minus na efektywną współpracę oraz na przebieg realizacji, która przebiegnie tak samo bez zakłóceń w sferze logistyki czy terminu wykonania.