WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Wykończenia mieszkań pod klucz

Są naszą pasją i specjalnością!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców usługi inwestujących w wykończenie poznańskiego mieszkania, domu czy wnętrz komercyjnych, ceniących sobie wygodę współpracy, komfort profesjonalnej obsługi przez jeden podmiot,  

mieszkanie pod klucz

szerokie doradztwo oraz kompleksowość wykonawstwa bazującego na kunszcie i etosie rzemieślniczej roboty, nasza firma remontowa oferuje wykończenia mieszkań pod klucz.

 

Począwszy od opcjonalnego przygotowania projektu aranżacji, przez szpachlowanie – gładzie gipsowe, malowanie, układanie płytek, paneli, drewnianych podłóg warstwowych, budowę sufitów, ścian działowych i wszelkich zabudów g-k, montaż drzwi, prace elektryczne, hydrauliczne, przeróbki instalacji c.o. czy gazowej, tapetowanie, cyklinowanie, dekorowanie ścian (beton architektoniczny, tynk i płytki strukturalne, cegiełka), po wykonanie mebli kuchennych pod wymiar i szaf wnękowych, wszelkich prac budowlanych wewnątrz remontowanych pomieszczeń, ale na życzenie również sztukaterii gipsowej, okien z montażem, schodów drewnianych.

 

Realizując mieszkanie pod klucz w Poznaniu czy okolicach, obsługa inwestora polega na wykorzystaniu zasobów naszych własnych fachowców, natomiast w kontekście wyspecjalizowanych usług, także sprawdzonych firm stale z nami współpracującymi, np. projektanta wnętrz, stolarza tworzącego zabudowy kuchenne i szafy wnękowe czy wytwórcę okien, schodów, koordynacja działań, całej obsługi klienta, spoczywa na naszych barkach, polega to na szczegółowym zaplanowaniu harmonogramu, kolejności wykonywania poszczególnych robót, opracowaniu merytorycznym i wizualnym, uzgadnianiu kwestii technicznych, estetycznych, designu wnętrz, wszystko w bieżącej konsultacji z odbiorcą usługi, który w wyniku współpracy z naszą firmą, otrzymuje mieszkanie pod klucz, a w opcji współpracy z naszą panią projektant, w pełni urządzone i wyposażone, do którego może się wprowadzać.

Korzystając z wariantu pełnego nadzoru wykonawczego, obsługa projektanta, to nie tylko konsultacje tyczące się designu oraz ergonomii, wizualizacje 3D, rysunki techniczne, ale też m.in. zaprojektowanie mebli, wyszukanie we współpracy z inwestorem i zajęcie się zamawianiem wszelkich materiałów i najdrobniejszych detali, sprzętów niezbędnych dla urządzenia wnętrz.
W przypadku działalności naszej firmy, wykończenia mieszkań pod klucz w Poznaniu dotyczyć mogą lokali nowych, deweloperskich albo z rynku wtórnego w różnym stanie technicznym, znajdujących się w budynkach jedno i wielorodzinnych postawionych w dowolnej technologii, zarówno wielkiej płyty czy budownictwa tradycyjnego, wszystkich tych, w których niezbędny będzie generalny remont poprzedzający wykończenie pod klucz, realizowane w wersji podstawowej, tj. standardowej albo według indywidualnej koncepcji lub projektu, z rozmaitymi wyszukanymi elementami.

Usługa renowacji dotyczyć może wówczas zużytej lub zniszczonej substancji lokalu; posadzek, tynków, okładzin ceramicznych, wszelkich instalacji, stolarki drzwiowej czy okiennej, w tego typu przedsięwzięciach, w ramach prac remontowych / budowlanych, wykorzystuje się technologie oraz materiały nie stosowane przy przygotowaniu do zamieszkania świeżo wybudowanego lokum, finalnie mające doprowadzić wnętrza do takiego stanu, jaki jest w nowym lokalu deweloperskim, co pozwoli na realizację wykończenia mieszkania pod klucz.

Naturalnie to inwestor decyduje jaki zakres prac powierzy do przeprowadzenia naszej firmie, część prac może zlecać niezależnym od nas wykonawcom, co nie wpłynie w żaden sposób in minus na efektywną współpracę oraz na przebieg realizacji, która przebiegnie tak samo bez zakłóceń w sferze logistyki czy terminu wykonania.

 

Wykończenia mieszkań pod klucz w Poznaniu

 

Zakup pierwszego mieszkania jest początkiem procesu, którego rezultatem ma być spełnienie marzeń o przytulnym, eleganckim i funkcjonalnym mieszkaniu.
Istotnym aspektem, którego nie sposób pominąć, to oczywiście wykończenie mieszkania.
Od wielu już lat bardzo popularne stało się rozwiązanie polegające na zleceniu firmie remontowej, jako jedynemu wykonawcy, wykończenia mieszkania pod klucz, popularne z prostej przyczyny; to zaoszczędzony czas, potencjalnie i pieniążki oraz co istotne, to opcja gwarantująca mniej stresu dla inwestora.

 

Czym jest wykończenie mieszkania pod klucz?

 

Wykończenie mieszkania pod klucz definiuje przebieg całej realizacji, wtedy to wykonawca zajmujący się tym segmentem usługi, a jednym z nich jest firma, której wizytówką jest strona abartremonty.pl, bierze na siebie odpowiedzialność za kompleksowe przygotowanie mieszkania do zamieszkania – od projektu i aranżacji, wykonania wszelkich instalacji, czy modyfikacji przestrzeni, przez malowanie, montaż podłóg, po montaż mebli.
Dla wielu nowych właścicieli mieszkań w Poznaniu, którzy mogą nie mieć czasu i / lub wiedzy, jak samodzielnie wyszukać fachowców od szeregu usług z zakresu szeroko pojętej wykończeniówki, jest to idealne wręcz rozwiązanie, które w znacznym stopniu zaoszczędzi ich cenny czas i niewątpliwie też zmartwień.

 

Główną zaletą takiego rozwiązania jest właśnie oszczędność czasu i uniknięcie stresu związanego z nadzorowaniem poszczególnych etapów prac, ubranie wszystkich robót i całego projektu w logistyczną całość.
Ponadto, korzystając z usług jednej firmy, która wykańcza mieszkanie pod klucz, inwestor ma pewność, że obsługa gwarancyjna wszystkich składników wykończenia jego wymarzonego gniazdka, spoczywa na jednym wykonawcy, to on za wszystko odpowiada, co też istotne, z uwagi na kooperację projektanta z wykonawcą, ich dobrą komunikację, dlatego że się znają, wszystkie elementy wnętrza okażą się spójne, harmonijne i praktyczne, zarazem wykonane bez najmniejszej fuszerki.
Dla świeżo upieczonych właścicieli mieszkań, którzy chcą, aby ich przestrzeń mieszkalna była funkcjonalna, stylowa, wykonana z dbałością o detale, emanująca sznytem, wręcz idealna, realizacja wykończenia mieszkania pod klucz z jednym wykonawcą, jest więc jedynie rozsądnym i pragmatycznym rozwiązaniem.

 

Realizacja mieszkań pod klucz w Poznaniu

 

Wybierając firmę, która zajmie się wykończeniem mieszkania, należy zwrócić uwagę na jej doświadczenie oraz referencje, na zadowolenie z ich usługi poprzednich klientów, na jej podejście do klienta w szerokim aspekcie, co przejawia się na etapie opracowywania oferty szerokim doradztwem w materii nie tylko technicznej, użytkowej, ale dotyczy ono również precyzyjnej symulacji budżetu potrzebnego na realizację wszystkich elementów wykończenia.
W Poznaniu nie brakuje profesjonalistów z branży remontowej, jakkolwiek warto wybrać takich, którzy specjalizują się w kompleksowych usługach wykończeniowych pod klucz, oferując przy tym, jak firma Wojciech Gośliński, umowę z gwarancją 36 miesięcy na wykonane prace.

 

Zlecenie usługi wykończenia mieszkania pod klucz to jedyna opcja dla osób, które cenią sobie komfort, czas i bezproblemowe rozwiązania, decydując się na nią, inwestor szybko i bez zbędnych zmartwień może zamieszkać w swojej wymarzonej przestrzeni, unikając przy tym typowych „pułapek” remontowych.
Niezależnie od tego, czy to jego pierwsze mieszkanie, które wykańcza, czy jest w tejże sferze kompletnym laikiem, wykończenie mieszkania pod klucz przy udziale jednej firmy to zawsze najlepszy wybór.

 

Najszybsza ścieżka do kontaktu z naszą firmą; telefonicznie 691 051 308 lub poprzez Formularz Kontaktowy