WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

O nas

Przyjemne z pożytecznym.

Urzeczywistnieniem mojej pasji, tj. majsterkowania, projektowania, chęci tworzenia czegoś nowatorskiego czy organizowania, jest świadczenie usług remontowych, ponadto uwielbiam dekorację wnętrz i wszelkie prace związane ze zmianami w mieszkaniach. Działalność usługową prowadzę od 1992 roku, podstawą funkcjonowania firmy są wykończenia i remonty mieszkań lub innych obiektów, nasi usługobiorcy, to głównie klienci indywidualni, ale też firmy. Wybór naszej firmy przyniesie Tobie satysfakcję, aby decyzja Twoja okazała się trafna, będziemy z naszej strony dokładać wszelkich starań.

 

Nasz klient – nasz Pan!
Do dużego czy małego zlecenia, podchodzimy z takim samym, pełnym zaangażowaniem. Usługi remontowe świadczymy w oparciu o sprawdzone, ale i nowe technologie, naszym celem jest, aby były one na tyle profesjonalne, na ile się da. Szanujemy czas i pieniądze zlecającego usługę, dotrzymujemy terminów i sugerujemy wybór wysokiej jakości materiałów, ale w optymalnych cenach. Zaufanie, to podstawa, dlatego nigdy nie pobieramy zaliczek a konto.

 

Nie zostawimy Ciebie samemu sobie!
Możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc przy aranżacji Twoich wnętrz, dotyczy to doradztwa w zakresie niezbędnych technologii oraz materiałów, w tym ich dostarczenia. Do Twojej dyspozycji może być projektantka, z którą współpracujemy, na życzenie zajmie się pełną aranżacją, w tym nadzorem wykonawczym, od projektu/wizualizacji, po wyszukanie oraz dostarczenie materiałów wykończeniowych i całego wyposażenia.

 

Nasze usługi są kompleksowe!
Raczej nie odpowiemy, że czegoś nie wykonamy w Twoim mieszkaniu. W przypadku zlecenia usług, pokrewnych naszym, polecimy Tobie jedną z naszych zaprzyjaźnionych i sprawdzonych firm, np. wykonawcę mebli kuchennych i szaf, cykliniarza, instalatora z uprawnieniami gazowymi, szklarza, sztukatora, etc. czy dostawcę okien, żaluzji, drzwi, itd.

 

Zlecając nam prace, śpisz spokojnie!
Firma ma wykupione ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, obejmujące wykonywanie prac remontowych; Aviva (suma gwarancyjna 500000 zł), polisa nr: 151011533355397.

Nota bene, do tej pory nie było potrzeby korzystać z polisy.
Na wykonane prace udzielamy 24 miesiące gwarancji.

 

Z wyrazami szacunku

I Szczęść Boże

 

Wojciech Gośliński

 

Certyfikaty i opinie o firmie

Oto moje credo

Ochrona przed covid-19