WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

O nas

Wykonuję to co lubię, i jeszcze mi za to płacą!

Zmaterializowaniem mojej pasji, tj. majsterkowania, projektowania, organizowania, jest świadczenie usług remontowych, ponadto uwielbiam dekorację wnętrz, doradztwo w szeroko rozumianym wnętrzarstwie oraz zagadnienia związane z aranżacją mieszkań. Działalność usługową prowadzę od 1992 roku, oferta firmy to remonty i wykończenia mieszkań pod klucz lub innych wnętrz. Żywię nadzieję, że wybór mojej firmy przyniesie Tobie wyłącznie satysfakcję, aby decyzja Twoja okazała się trafna, ja wespół z moimi fachowcami będziemy dokładać wszelkich starań.

 

Nasz klient – nasz Pan!
Do dużego czy małego zlecenia, podchodzimy z takim samym, pełnym zaangażowaniem. Usługi remontowe świadczymy w oparciu o sprawdzone, ale i nowe technologie, naszym celem jest, aby były one profesjonalne w stu procentach. Szanujemy czas i pieniądze zlecającego usługę, w umowie wykonawczej parametry tyczące się ceny usługi oraz terminu jej zakończenia to rzecz “święta”.

 

Nie zostawimy Ciebie samemu sobie!
Możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc przy aranżacji Twoich wnętrz, dotyczy to doradztwa w zakresie niezbędnych technologii oraz zakupu materiałów dobrej jakości, ale w optymalnych cenach, w tym ich dostarczenia. Do Twojej dyspozycji jest projektantka, z którą współpracujemy, na życzenie zajmie się pełną aranżacją, w tym nadzorem wykonawczym, od projektu/wizualizacji, po wyszukanie oraz dostarczenie materiałów wykończeniowych i całego wyposażenia.

 

Nasze usługi są kompleksowe!
Realizujemy mieszkania pod klucz, w przypadku zapotrzebowania na usługę, która nie zawiera się w naszym zakresie prac, polecimy Tobie jedną z naszych zaprzyjaźnionych i sprawdzonych firm, dotyczy to m.in. wykonawcy mebli kuchennych i szaf, cykliniarza, szklarza, dostawcy okien, żaluzji, drzwi, etc.

 

Zlecając nam prace, śpisz spokojnie!
Firma ma wykupione ubezpieczenie OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej, obejmujące wykonywanie prac remontowych; Aviva (suma gwarancyjna 500000 zł).

Nota bene, do tej pory nie było potrzeby korzystać z polisy.
Na wykonane prace udzielamy 24 miesiące gwarancji.

 

Z wyrazami szacunku

I Szczęść Boże

 

Wojciech Gośliński

 

Certyfikaty i opinie o firmie

Oto moje credo

Ochrona przed covid-19