WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Układanie płytek

W naszej firmie zajmują się tym prawdziwi zawodowcy!

Nasza specjalność to remonty, prócz drobnych realizacji, również wykończenia mieszkań pod klucz, wnętrz domów oraz innych lokali, w branży układanie płytek, dla sprawnego przebiegu prac, olbrzymie znaczenie ma doświadczenie i dobra organizacja pracy, pozwalające urzeczywistnić praktycznie każdy projekt, także taki, uwzględniający wybitnie kreatywne kompozycje z udziałem okładziny ceramicznej.płytkarz poznań
Wyłożenie płytkami łazienki, kuchni czy podłogi w przedpokoju, salonie, to usługa, która biorąc pod uwagę różniące się uwarunkowania techniczne czy styl wykończenia, wymaga szczególnej staranności, wyczucia estetycznego, fachowego doboru materiałów, kwintesencją rzetelnej usługi układania płytek przez naszego samodzielnego płytkarza jest zatem kunszt, znajomość produktu oraz technologii.
Działając od ponad 25 lat na terenie Poznania i okolic, podejmujemy się różnych zadań:

 

 

Ze wszystkim radzimy sobie doskonale.

 

Każdy z naszych płytkarzy to wyśmienity fachowiec, który uczestniczy w przedsięwzięciu od początku do końca, po wykończenie pod klucz łazienki, kuchni bądź innego wnętrza, rozliczne realizacje nakładają na glazurnika z naszej firmy remontowej konieczność dokładnego zaplanowania działań, uwzględnienia wszystkich potrzeb pomieszczenia i potencjalnych trudności, co przełoży się na sprawne i dokładne wykonanie projektu, bez zbędnych przestojów i niespodzianek.
Zamawiając usługę u nas, inwestor może być pewien, że prace przebiegną zgodnie ze sztuką budowlaną, nigdy nie idziemy na skróty.

 

Mieszkanie pod klucz – fachowe usługi płytkarza.

 

Wykonując w Poznaniu kompleksowe remonty, wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz czerpiemy ze zdobyczy technologicznych zarówno w kwestii metod pracy, jak i materiałów, oferujemy układanie płytek w takich wnętrzach jak:usługi płytkarskie

 

 

Okładziny ceramiczne układamy we wnętrzach nowych mieszkań, domów, jak i takich, których powierzchnie wymagają gruntownego i pieczołowitego przygotowania, to kwestia zastosowania m.in. odpowiedniej wylewki samopoziomującej, tynku wyrównującego ściany, zabudowy g-k, hydroizolacji, generalnie zajmiemy się każdą powierzchnią pod opłytkowanie, o dowolnym stanie technicznym.
Remonty mieszkań, ich wykończenie pod klucz zaliczyć trzeba do rzemieślniczej roboty, przy tym układanie płytek ceramicznych to sztuka z pierwiastkiem pasji, dla satysfakcjonującej odbiorcę usługi realizacji, istotnym składnikiem jest znajomość rzemiosła.

 

Wygoda w każdym calu – obsługa projektanta wnętrz.

 

Współpraca płytkarza z najętym przez klienta projektantem, naszym czy z zewnątrz, wkracza w wyższy wymiar jakościowy, oznacza zmaterializowanie koncepcji aranżacji, oczekiwań inwestora w najdrobniejszym detalu, także wizualizacji i inwencji twórczej projektanta bazujących na wiedzy i zaangażowaniu, prócz szerokiego opracowania merytorycznego, projektant pomoże również w wyszukaniu płytek i pozostałego wyposażenia w przypadku np. remontu łazienki, jej pełnego wykończenia, zajmie się zamówieniem produktów, ich wyceną oraz koordynacją dostaw.
Umiejętność zaś czytania projektu przez naszego płytkarza, jego dobry kontakt z projektantem, skrupulatne zaplanowanie harmonogramu prac, in plus wpłynie na efektywność jego poczynań, w sferze jakości, terminowości oraz trwałości.

 

Bezcenne doradztwo w cenie usługi.

 

Każda realizacja związana z układaniem płytek jest inna, oczekuje indywidualnego podejścia do zadania, toteż nasz glazurnik kładzie duży nacisk na materię estetyczną i wizaż wnętrza, wprawnie też oceni parametry techniczne płytek, fug, klejów, w dobie ogromnego wyboru okładzin ceramicznych oraz produktów powiązanych, zasugeruje właściwe materiały oraz najlepsze rozwiązania, natomiast jeśli klient nie przedłoży projektu, to nasz płytkarz zajmie się opracowaniem wizualnym układania płytek.
Elementem wpływającym na wydźwięk zdobniczy, prócz koloru, desenia oraz struktury płytek, jest ich format czy sposób ułożenia, od równoległego, przez mijankę, karo, po układ mieszany czy modularny, płytki tworząc wzór, pozwolą płytkarzowi wydobyć z kompozycji urok, estetykę i harmonię, nie bez znaczenia jest więc opracowanie z rozmysłem układu płytek na podłodze, ścianie.
Prócz strony dekoracyjnej płytek, istotne są ich właściwości techniczne, nasza firma, przygotowując w Poznaniu mieszkanie pod klucz, zwraca szczególną uwagę na ten aspekt, doradzamy inwestorowi w przedmiocie zastosowania odpowiedniego produktu do właściwego zadania.
Remont łazienki, kuchni czy salonu, wymaga wzięcia pod uwagę wielu czynników definiujących czy wykończenie pod klucz mieszkania zaowocuje wnętrzami schludnie, modnie i praktycznie urządzonymi, wspólnym mianownikiem dla fachowej realizacji usługi układania płytek będzie wizja klienta, produkt o optymalnych parametrach, tudzież doradztwo płytkarza oraz oczywiście etos jego pracy.
Ryzykowne jest kupowanie płytek on line, które widzimy wyłącznie na ekranie komputera, tym bardziej komórki, pofatygujmy się do salonu wnętrzarskiego, marketu budowlanego, aby je obejrzeć na żywo, empirycznie sprawdzić, czy na pewno o takie nam chodziło, nie zapominając o skonsultowaniu kwestii technicznych z glazurnikiem.
Aranżując przestrzeń mieszkalną, myślmy perspektywicznie, aby uniknąć przedwczesnych remontów, układania płytek w łazience bądź pozostałych wnętrzach, wybierajmy dobrej jakości produkty, jeśli dokonamy właściwego wyboru, a płytkarz umiejętnie położy okładzinę ceramiczną, wtedy przez lata możemy cieszyć się piękną łazienką, kuchnią, salonem.

 

Zainspiruj się naszym poradnikiem remontowym:

Płytki ceramiczne

Łazienka