WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Referencje Krzysztof Jesionowski

Pan Wojciech Gośliński wykonał w moim mieszkaniu generalny remont wraz z wymianą i modernizacją instalacji elektrycznej, sanitarnej, grzewczej i gazowej oraz kompleksowym wykończeniem łazienki i pozostałych pomieszczeń, były to m.in. prace glazurnicze, szpachlarskie, położenie podłóg, montaż drzwi. Pan Gośliński zajął się dostarczeniem wszelkich materiałów budowlanych, instalacyjnych (grzejników, pieca), skorzystałem też z jego doradztwa podczas wybierania sprzętów do łazienki, płytek, podłóg etc., nadzorowanie ich dostawy zleciłem również jemu, ponadto jestem wdzięczny za wykonanie szafy wnękowej i innych elementów z płyty meblowej przez współpracującą firmę stolarską.

 

Godnym podkreślenia pozostaje fakt, iż kiepski stan budynku w żaden sposób nie przeszkodził p. Goślińskiemu w tym, aby remont został przeprowadzony sprawnie i starannie oraz w przewidzianym w umowie terminie. Wysoka jakość prac w pełni odpowiada wynagrodzeniu za usługę, ceny prac ujętych w klarownie sporządzonym kosztorysie przed wykonawczym nie zmieniły się po ich zakończeniu.

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę wszystkim zainteresowanym przeprowadzeniem remontu mieszkania, a wymagającym terminowej i wysokiej jakości usługi, polecić pana Wojciecha Goślińskiego, jako dobrze zorganizowanego, rzetelnego i godnego zaufania wykonawcę.

 

Krzysztof Jesionowski
Ul. Szamotulska 43/28
60-365 Poznań
tel. 601 720 939

 

Wojciech Goslinski - referencje - Krzysztof Jesionowski

Oceń artykuł