WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Tapeta z nadrukiem do malowania dla dzieci.

Chcąc sprawić frajdę naszemu dziecku, nietuzinkowo podejść do udekorowania ścian w pokoju malucha, możemy kupić tapetę z nadrukiem, którą po naklejeniu na ścianę, dziecko samo pokoloruje, najlepiej farbami, może też domalować dodatkowe scenki. Pozwólmytapeta z nadrukiem do malowania tapeta z nadrukiem do malowaniamalować naszym pociechom, tyle, ile nakazuje im natura, a bardzo lubią to robić, mogą ukształtować swój pokój według własnej fantazji. Dzieciaki lubią mazać, szczególnie właśnie na ścianach, czego dorośli nie lubią, dlaczego im tego nie umożliwić, na pewno rozwinie to wyobraźnię dziecka, pamiętajmy, że świat dziecka to rozwój poprzez zabawę. Plusem tapety do kolorowania jest to, ze nie musimy się przejmować o zarysowania czy porysowania kredką na ścianie, ścianę oddajemy naszemu maluchowi do dyspozycji, to on ją zaaranżuje. Kupując tapetę do kolorowania, może będzie to poświęcenie dla nas, z drugiej jednak strony miejmy na uwadze, że dzieciństwo miał każdy z nas i jest to niepowtarzalny okres całego naszego życia.

Do naklejenia tapety potrzeba niewiele przestrzeni, może to być niewielka ściana, jeśli „malowidło” się znudzi, na pomalowaną tapetę można nakleić następną tapetę, z innym wzorem do pokolorowania. Tapety są do zakupienia w sklepach, warto poszukać takich z ciekawym wzornictwem.

Przykładem niech będzie tapeta Mazzy, składająca się z modułów o szerokości 45 cm i długości 135cm, tapeta, to samoprzylepny papier, prosty w aplikacji, a namalowane wzory są na tyle ciekawe, że nawet bez pokolorowania ozdobią ściany pokoju dziecka.

 

Zobacz podobne tematycznie publikacje:

Tapety dziecięce.

Fototapeta w aranżacji wnętrz.

Triumfalny powrót mody na tapetę.

 

Opracowanie: Wojciech Gośliński
Data publikacji: 10.07.2012

Oceń artykuł