WYKOŃCZENIA WNĘTRZ POD KLUCZ, REMONTY MIESZKAŃ
KOMPLEKSOWE USŁUGI REMONTOWE POZNAŃ
Abartremonty telefon Abartremonty na Facebook Kontakt
Jesteś na:

Wymarzony tandem – piękno kolorów od Dekoral Fashion.

Aby człowiek był szczęśliwy, dusza i ciało musi ze sobą współgrać. Marka Dekoral Fashion to idealne duety, które ze sobą harmonijnie współistnieją.

Kolory otaczają nas w każdym miejscu w którym przebywamy. I dlatego kolory domu,

gdzie mieszkamy powinny być dopasowane do naszego charakteru i temperamentu. Kolekcja farb Akrylit W Fashion Collection pomogą stworzyć inspirujące wnętrza współgrające z sercem i zmysłowością domowników.
Osoby pełne energii i siły, zawsze są w centrum uwagi. Lecz ich dom powinien być azylem, miejscem ukojenia, spokoju. I właśnie dla tych osób Dekoral Fashion proponuje kolory Energia i Harmonia. Energia to głęboka czerwień dodaje mocy, stymuluje. A Harmonia to odcień beżu, który wycisza. Dla tych, którzy żyją w świecie sztuki, literatury – kolor powinien być elegancki i wytworny. Idealnym zestawem farb będzie Intuicja i Piękno. Kombinacja ta jest odpowiednia w pomieszczeniach gdzie czytamy lub słuchamy muzyki. Intuicja to odcień popielu, który wycisza. Cudownie współgra z bladoróżowym odcieniem Piękna, kolory te są idealne, łączą duszę i ciało, i tworzą własne królestwo.
Niektórzy uwielbiają podróże. Dla jednych jest to hobby, dla innych praca. Ale każdy z nich ma dom w którym chce się zrelaksować i wypocząć. Wspaniałym pomysłem jest złamanie odcienia Czekofashion kremowym kolorem Natchnienie, w pomieszczeniu tym będziemy odpoczywać ale także planowali następną podróż.
Farby lateksowe z serii Akrylit W Fashion Collection to oprócz stymulujących odcieni, doskonała jakość. Farby te stosować można w każdym pomieszczeniu, w pokojach dzieci, alergików lub miejscu gdzie przebywają czworonożni przyjaciele. Są odporne na szorowanie. To farby dobrze kryjące i szybko schnące mogące pomóc w stworzeniu w swoim domu czy mieszkaniu magicznych kolorów, które sprawią, że będziemy czuć się jak w świecie baśni.

 

Przeczytaj także: Farba ceramiczna – najtrwalsza (najtwardsza) z farb.

 

Opracowanie: Wojciech Gośliński
Data publikacji: 19.03.2011

Oceń artykuł